o mnie

 

Cześć! Nazywam się Marcin Ciecierski i chciałbym podzielić się z Wami moją największą pasją, jaką jest po prostu życie. Życie tu i teraz, na najwspanialszej planecie, jaką do dziś znamy. Jeśli ktoś mówi o raju, to właśnie w nim żyjemy od urodzenia. Nieustająco podziwiam i zachwycam się każdą chwilą na tej cudownej, kolorowej i różnorodnej planecie. To nieustająca przygoda, która niestety ma też koniec, jakim jest śmierć. Dlatego staram się nie tracić ani jednej chwili na po prostu Życie.

Czas mija nieubłaganie, ale staram się go zatrzymać w fotografii. Wraz ze swoimi podróżami po świecie, próbuję uchwycić piękno życia, zwłaszcza zwierząt, bo to one są czystą naturą, bez uprzedzeń, majątku, religii czy innych tak zwanych “dóbr” stworzonych przez nas, ludzi.

Podróżuję już od wielu lat po całym świecie, od Arktyki po Antarktydę, od Nowego Jorku po Bombaj. Odwiedziłem wszystkie kontynenty i dzisiaj już wiem, że nie ma szans, abym zdążył zobaczyć wszystko, co bym chciał, ale cały czas się staram 🙂

Fotografia to stan, w którym możemy podróżować w czasie. Czy nie jest tak, że kiedy patrzysz na swoje zdjęcie z jakiegoś miejsca, przypominasz sobie osoby, sytuacje, miejsca? To jest właśnie ta magia fotografii, podróż w czasie. Jeśli znajdziesz czas, proszę, zanurz się w moje prace w całości, całym sobą, a zobaczysz, że wszystko jest możliwe.

Zapraszam Was do wspólnej podróży, do podzielenia się moją pasją i do odkrywania piękna naszej planety. Pamiętajmy, że każda chwila jest cenna, więc żyjmy tu i teraz!

Pozdrawiam,
Marcin Ciecierski